Yaylacık Mah. Nilüfer Bursa
0532 545 22 04 0532 505 12 55

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Organik tarıma olan ihtiyacın fazlasıyla belirgin hale gelmesiyle birlikte Burtar ailesi olarak Solucan gübresi üretimini yapmaya karar verdik.2017 senesinde üretime geçen firmamız, birinci sınıf ekip ve ekipmanları ile sizlere hizmet vermeye başladı. Burtar olarak sizlere daha iyi hizmet sunabilmek, en kaliteli ürün ve desteği sağlamak amacıyla AR-GE çalışmalarımızı iki sene içerisinde bitirerek müşterilerimize en sağlıklı organik ürünlerimizi hazır hale getirdik.

Ülke ekonomisinin temel merkezlerinden olan Bursa’nın Nilüfer ilçesi Yaylacık köyünde bulunan üretim alanımızda sizlere hizmet vermekteyiz. Tesisimiz sahip olduğu 350 m2 kapalı 400 m2 açık alanla faaliyette her geçen gün daha ileriye gitmektedir. Solucan gübresi sektöründe sahip olduğumuz uzman ekibimizi genç ve dinamik çalışma arkadaşlarıyla daha ileriye taşımaktayız. Solucan gübresi üretiminde siz değerli  müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla en modern üretim teknik ve becerilerini kullanmaktayız.

Burtar solucan gübresi olarak, son yıllarda meyve sebze ve bitki yetiştiriciliğinde kullanılan insan sağlığına zararlı maddelerin bilincinde olup, kalite ve %100 organik maddeler kullanarak sizlerin değerli üretim tesislerinize daha fazla nasıl yararlı olabiliriz sorusuna her gün yeni cevaplar aramak ana prensibimizdir.

Solucan gübresi, birinci kalite kırmızı kaliforniya solucanlarına verilen evsel atıkların sindirim sistemlerinden geçirmeleri sonucu dışa bırakmış oldukları tamamı ile doğal gübre çeşididir. Temel olarak Burtar solucan gübresi, meyve sebze ve bitkilerinizin verimini gözle görülür bir şekilde arttırarak daha kaliteli ve doğal ürün getirisi sağlamanıza, ürünlerinize doğal lezzetini tamamlamasında yardımcı olacak, topraktan gelebilecek olası hastalıklara karşı ürünlerinizi koruyacaktır. Burtar solucan gübreleri, içerisinde içerdiği doğal organikleri sayesinde kaliteli ürün alımınızın yanı sıra bahçe ve seralarınızdan bulunan toprağında düzenini sağlamanıza ve havalanması konusunda siz değerli müşterilerimizin en büyük destekçisi olacaktır. Burtar solucan gübresi yararlı mikroorganizmalar açısından gayet verimli olup, içerisinde kendisinin sahip olduğu azot,fosfor gibi materyallerle organik madde olarak diğer gübrelere nazaran çok daha verimlidir.

‘Geleceğe toprak bırakmak isteyen çiftçi artık solucan gübresi kullanıyor’ sloganıyla  yola çıkan biz Burtar ailesi, solucan gübresinin tarım faaliyetlerinde ne kadar önem arz ettiğinin bilincinde olarak gerekli çalışmalarımızı ve desteğimizi sizlerle paylaşmaktan onur duyacağız.

solucan gübresi faydaları
Neden Burtar Solucan Gübresi

100% Organik Solucan Gübresi

Burtar ailesi olarak, özel karışımlarla hazırlamış olduğumuz solucan maması ve sürekli ideal sıcaklıkta tuttuğumuz ortam ısımızla, en iyi kaliteye sahip solucan gübresini üretmeye gayret gösteriyoruz. Ayrıca her partide ürettiğimiz solucan gübremizi akredite olmuş laboratuvarda test ettirerek organik madde miktarını ve diğer içeriği belgelendiriyoruz.

Ücretsiz Nakliyat

Burtar’ı tercih ettiğiniz andan itibaren kazanmaya başlıyorsunuz. 100.000 ve üzeri solucan alımlarınızda ücretsiz nakliyat hizmetimizle solucanlarınızı gönderiyoruz. Ayrıca teknik ekibimiz de tesisinize gelerek gerekli ilk kurulum işlemlerini gerçekleştiriyor.

Müşteri Memnuniyeti

Gerek kırmızı kaliforniya solucanı, gerek solucan gübresi, gerekse solucan maması konusunda müşterilerimize doğru ve kaliteli ürünü her zaman garanti ediyoruz. Çünkü ürettiğimiz ürünleri kendi topraklarımızda da kullanıyoruz.

Sertifikalı Ürün

Hem kırmızı kaliforniya solucanlarımız hem de ürettiğimiz solucan gübremiz akredite kuruluşlar tarafından onaylanmıştır. Solucanlarımızın morfolojik olarak kırmızı kaliforniya solucanları (Eisenia fetida) olduğu belgelenmiştir. Ayrıca her yeni partide solucan gübremizi analiz ettirerek sizlere alacağınız ürünün içinde hangi bileşenler olduğunu gösteriyoruz.

Üretim Tesisimiz

Solucan Aşkına

Solucanlarımız bizim çocuklarımız gibi. Onlarla her gün özel olarak ilgileniyor. toprak sıcaklıklarını ve yem durumlarını kontrol ediyoruz.

Özlediğiniz Tatlar

Solucan gübrenizi ufak bahçenizde, hatta evdeki saksılarınızda bile kullansanız. Yıllarca tadını özlediğiniz meyve ve sebze tatlarını bulacağınızı garanti ederiz.

Topraklarımız Ölmesin

Kimyasal ilaç ve kimysal gübre kullanımı ile artık ülke topraklarımızdan büyük kısmı verimsizleşti. Bu topraklar bizim. Topraklarımızı solucan gübresi ile yeniden canlandırabiliriz.